KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15406021
nr 1540 6021
Harald Fredrikson
(1902-1973), Sverige
Komposition, Signerad. Akvarell, bildmått: 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 77x66 cm
Harald Fredrikson, svensk målare född 1902, död 1973 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:18:04
12/5 14:48:40
Harald Fredrikson
Läs mer om Harald Fredrikson